Riigikaitselaagrites püüame õpilastele pakkuda võimalust kogeda elu sõdurina. Tagame neile sama varustuse ja toitlustuse nagu kaitseväe ajateenijatel, otseste juhtidena rakendame praktikaraames tulevasi seersante. Võimaluse korral viime laagri läbi kahe etapiline, millest esimene pool on Kaitseväe väeosas, kus elatakse konkreetse üksuse päevaplaani kohaselt ning viiakse läbi rivitunnid ja relvaõpe. II etapp toimub maastikul, kus ringkoolitusel õpitakse lihtsamaid sõjaväelisi oskusi ning osaletakse orienteerumisel.

Laagrite alameesmärk on lõimumine, kõikides laagrites on õpilased nii eesti- kui vene keelsetest koolidest ning jaod moodustatakse erinevate koolide õpilastest.
Korraldame riigikaitsekursuseid teenusena koolidele, kus me ise riigikaitseõpetust ei korralda. Kokku viime läbi kuni 10 laagrit aastas erinevatel aegadel, tänu millele saavad erinevad koolid just omale sobiva aja.
Osalejad saavad omale nimesildid ja Katseressursside Ameti poolt embleemi.

Kuna kohad laagris on täis, siis on võimalik liituda ootejärjekorraga Anname teada, kui vabaneb mõni koht laagris. Lisage siia oma e-maili aadress

No fields found, please go to settings & save/reset fields